Beseda o škole pro zájemce

Od září 2022 začínáme. Jaká bude naše škola? A kde se bude nacházet? To se dozvíte 23. 2. v 17:00. Pořádáme besedu pro zájemce, a to přímo v prostorách, v nichž bude škola sídlit! Přijď si poslechnout, jaké to u nás bude.

23. 2. 2022| Marian Golis
Beseda Unor Brno

Naše brněnská střední ScioŠkola právě vzniká

Jsme zapsaní v rejstříku MŠMT, a to v oboru gymnázium. Podařilo se nám najít skvělé prostory. Takže to společně můžeme rozjet od září 2022.

Přijímáme do 1- 3. ročníku

Nic ale nebrání tomu, aby sis podal/a přihlášku již nyní a zajistil/a si tak u nás místo. Ať už se chystáš do prváku anebo nejsi spokojený na své střední škole, neváhej. 

Chci do 1. ročníkuChci do vyššího ročníku

Beseda o škole 

Kdy? 

středa 23. 2. v 17:00 

Kde?

Hudcova 78, Brno-Medlánky (bývalý hotel Prometheus)

Kdo tam bude?

On-line si s vámi budou povídat a na všechny vaše otázky odpovídat samí sympaťáci :)

  • Katka Kašíková - dříve ve vedení základní ScioŠkoly v Brně, nyní v Radě ScioŠkol
  • Hana Šafářová - vedení Expediční ScioŠkoly a dříve také ve vedení střední ScioŠkoly v Praze
  • studenti z našich středních škol

 

Škola teprve vzniká, ale zkušenosti již máme velmi bohaté. Třetím rokem již funguje naše střední ScioŠkola v Praze (WEB, FACEBOOK, INSTAGRAM). Ta již nyní praská ve švech. O studium v ní je velký zájem. Pro naši brněnskou školu bude velkým vzorem a inspirací.

Od letošního září pak funguje také naše Expediční střední ScioŠkola (WEB, FACEBOOK, INSTAGRAM). Její koncept je unikátní. Studenti se učí 3 týdny on-line a pak jedou vždy na 1 týden na expedici. Pod ní si lze představit cokoliv. Od přechodu hor až po kulturně-společenskou návštěvu Prahy.