ON-LINE SEZNÁMENÍ

Od září 2022 začínáme. Jaká bude naše škola? To se dozvíte 8. 12. v 18:00, pokud se připojíte na naše ON-LINE seznámení se vznikající školou!

8. 12. 2021| Marian Golis
Stredni Brno DOD

Naše brněnská střední ScioŠkola právě vzniká

Jsme zapsaní v rejstříku MŠMT, a to v oboru gymnázium. Nyní už pouze hledáme vhodné prostory. Pokud vše dobře dopadne, rozjedeme to od září 2022.

Přijímáme do 1- 3. ročníku

Nic ale nebrání tomu, aby sis podal/a přihlášku již nyní a zajistil/a si tak u nás místo. Ať už se chystáš do prváku anebo nejsi spokojený na své střední škole, neváhej. Přijímáme do 1- 3. ročníku. Nejpozději v půlce února se dozvíš, jak to vše dopadlo a zda v září skutečně zahájíme výuku.

ON-LINE seznámení

Kdy? 

středa 8. 12. v 18:00 

Kde?

potkáme se on-line na meetu na této adrese

Google Meet

případně si zalajkuj naši událost na našem Facebooku

Událost Facebook

Kdo tam bude?

On-line si s vámi budou povídat a na všechny vaše otázky odpovídat samí sympaťáci :)

  • Filip Dobrovolný - ředitel střední ScioŠkoly v Praze
  • Katka Kašíková - dříve ve vedení základní ScioŠkoly v Brně, nyní v Radě ScioŠkol
  • Martin Pietraszek - ředitel střední Expediční ScioŠkoly
  • studenti z našich středních škol

 

Škola teprve vzniká, ale zkušenosti již máme velmi bohaté. Třetím rokem již funguje naše střední ScioŠkola v Praze (WEB, FACEBOOK, INSTAGRAM). Ta již nyní praská ve švech. O studium v ní je velký zájem. Pro naši brněnskou školu bude velkým vzorem a inspirací.

Od letošního září pak funguje také naše Expediční střední ScioŠkola (WEB, FACEBOOK, INSTAGRAM). Její koncept je unikátní. Studenti se učí 3 týdny on-line a pak jedou vždy na 1 týden na expedici. Pod ní si lze představit cokoliv. Od přechodu hor až po kulturně-společenskou návštěvu Prahy.